pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Tashme Me Domain Te Ri www.KosovaSchool.net
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Gjithqka rreth Forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet më të reja

Këtu e keni Forumin rreth lajmeve më të reja brenda forumit , gjdo vendim që merret këtu ne ju lajmërojmë përmes këtij Forumi
Moderator: Super Moderator
2326Mon Aug 20, 2012 12:30 pm
antojames Why didn't Gordon cut the tax on fuel instead of asking OPEC to cut their prices?
Asnjë mesazh i ri

rregullat e forumit

Ktu ju duhet ti lexoni gjithsesi eshte e obligueshme sepse ktu eshte e shenuar rregullorja e forumit dhe eshte e obligueshme qe te lexohet
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
3539Sat Aug 11, 2012 3:29 am
antojames With the new electronic cigarette, is it possible to take the nicotine out and still have the vapour?
Asnjë mesazh i ri

Administratort dhe qmimet e tjera te forumit

Ktu ju mundeni me u njoftu rreth administratorve dhe shum te tjerve qe i kan qmimet te ndryshme ne kete forum...
512Tue Oct 26, 2010 12:33 pm
mefaili Deshiron te behesh admin ne kosovaschool ?
Asnjë mesazh i ri

Apliko per staf

12Thu Apr 05, 2012 4:11 am
antojames Disa rregulla per aplikim
K0s0vashchool Empty
 

feja islame

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip

Ktu ju mundeni me vendos foto ose veq shkrime por me emrat e all-llahut te madheruar
Moderator: Super Moderator
5658Thu Jul 12, 2012 10:57 am
antojames Best Software company Name for my new business?
Asnjë mesazh i ri

kurani dhe tesfiri

Ktu keni gjithqka rreth kur'anit si : kuran ( liber elektronik ) e shum e shum gjithqka le nidhje me kur'anin
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
8998Sat Jun 16, 2012 7:52 am
antojames Worcester boiler question?
Asnjë mesazh i ri

video dokumentare ne shqip me permbajtje islamike

Ktu keni video dokumentare te vendosura nga staffi i kosovaschool ose mund ti vendoseni edhe ju por krejtsisht me permbajtje islame
Moderator: Super Moderator
1010Thu Nov 26, 2009 5:40 pm
attacknight Dokumentar Islam - përfundimi i krijimit të njeriut.
Asnjë mesazh i ri

videoo me permbajtje Islamike

Ktu keni te drejt te vendoseni video te ndryshme si : mrekulli te all-llahut , ngjarje islame e shum e shum te tjera
Moderator: Super Moderator
4445Mon Oct 10, 2011 6:31 am
antojames Anybody know any weird fact or places in Leeds?
Asnjë mesazh i ri

filma vizatimor ( per femij ) me permbajtje islamike

Ktu ju takon pjesa per femij ose edhe per te rritur ska rendesi : ka filma vizatimor islam te ndryshum
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
55Thu Jul 21, 2011 6:04 am
antojames Which are the best digital marketing agencies in India?
Asnjë mesazh i ri

hadithe

Ktu ju mundeni me postu ose me lexu poste te ndryshme - HADITHE ( pra vetem hadithe )
Moderator: Super Moderator
1011Tue Feb 21, 2012 11:30 am
antojames British army mortar team?
Asnjë mesazh i ri

Histori ISLAME

Ne kete forum do te mund te postoni te tregoni ose te lexoni histori te ndryshme islamike = krejtsisht me permbajtje islamike
Moderator: Super Moderator
910Sun Jun 03, 2012 7:00 am
antojames What is the tea party basically?
Asnjë mesazh i ri

Kijameti dhe Shenjat e Tij

Ketu ju mundeni me vendos shkrime te ndryshme per kiametin dhe shenjat e tij ( te voglat dhe te medhat )
Moderator: Super Moderator
55Mon Aug 15, 2011 5:13 am
antojames Is a deed of trust a mortgage instrument.?
Asnjë mesazh i ri

Namazi dhe gjithqka rreth tij

Ne kete pjes ju mundeni me gjet gjitqka rreth namasi : rendesis , si te falemi , koha , abdesi , namazi i xhumas , kurban bajramit , bajramit te vogel , rekatet ( sunet dhe urdher ) , rendesia e tyre e shum e shum qka
Moderator: Super Moderator
67Wed Jun 30, 2010 5:00 pm
((HaCk-LaDi)) RRETH FALJES SE NAMAZIT
Asnjë mesazh i ri

Forum islamik

ne kete forum ju mundeni me shpreh opinionin tuaj per gjithqka ne lidhje me fen islame ( me permbajtje fetaro islame )
Moderator: Super Moderator
8185Mon Jul 11, 2011 4:52 am
antojames Will numbness after hand surgery go away?
Asnjë mesazh i ri

Kuize

Ktu mundeni me qit kuize te ndryshme islame e vizitorët tan do te provojn tju pergjigjen ,
Moderator: Super Moderator
13Mon Sep 26, 2011 4:59 am
antojames Kuize Islame
Asnjë mesazh i ri

Muhammedi dhe pejgamberët e tjerë

Ktu keni Histori te ndryshme per Pejgamber te ndryshum duke filluar nga Ademi a.s e deri tek Muhammedit ( te derguarit te fundit , paqja dhe meshira e all-llahut qofshin mbi te )
Moderator: Super Moderator
410Thu May 17, 2012 10:51 am
antojames Salavati mbi Pejgamberin a.s., vlera dhe rëndësia e tij
Asnjë mesazh i ri

Foto te ndryshme Islame

Ktu keni foto islame te ndryshme qe ju mundeni me i pa
1419Fri Sep 23, 2011 6:45 am
antojames foto islamike
K0s0vashchool Empty
 

Interneti dhe Kompjuteri

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje Dhe Pergjigjje , per Kompjuter

Ketu ju mund te Kerkoni ndihm rreth gjerave ne PC dhe problemeve qe ju keni , dhe ne inshalla do tju ndihmojm
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
37Mon Apr 30, 2012 7:16 am
antojames Ndihm per Radio
Asnjë mesazh i ri

shkrime kompjuterike

Ktu keni shkrime te ndryshme per kompjuter si komanda per run , shkrime per tu ruajtur nga viruset , shkrime rreth problemeve per msn e shum te tjera
Moderator: Super Moderator
3136Wed Jun 30, 2010 5:43 pm
((HaCk-LaDi)) si te djegim nje pc
Asnjë mesazh i ri

Libra

Ktu keni libra te mir elektronik , ku mundeni ti shkarkoni , ose mund edhe ti lexoni libra jo elektronik etj ..
Moderator: Super Moderator
1315Fri Jul 09, 2010 8:20 am
manstrong Deklarata e Pavarsis Të Kosoves
Asnjë mesazh i ri

shkrime

Ktu keni shkrime te ndryshme te dobishme ...
Moderator: Super Moderator
4146Tue Jun 29, 2010 4:23 pm
((HaCk-LaDi)) Fjalë te urta
Asnjë mesazh i ri

Lojra Games

8686Thu Aug 26, 2010 8:32 am
attacknight Mafia II-SKIDROW
Asnjë mesazh i ri

Programe

ketu mund te postoni programe
4749Thu May 17, 2012 10:56 am
antojames Ableton Suite v.8.1.4 ( bonus content) (2010/ENG)
K0s0vashchool Empty
 

DIZAJNE & DESIGNS

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

LOGOT e kosovaschool

Ktu i keni te vendosura logot e forumit tonë
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
11Tue Jul 06, 2010 8:50 pm
attacknight logo kosovaschool
Asnjë mesazh i ri

Prezento Logon tuaj ketu

Ktu ju mundeni me prezantu LOGON OSE edhe dizajninm , templaten e shum e shum te tjera
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
00
Asnjë mesazh i ri

TEMPLATE

ktu ju keni template te ndryshme per web faqet tuaja ...
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
00
Asnjë mesazh i ri

LOGO TE NDRYSHME

Moderatorët: Moderator, Super Moderator
12Thu Jul 08, 2010 6:19 pm
Getoarii KETU MUND TE POSTONI LOGO
Asnjë mesazh i ri

GRAPHICS & DESIGNS

Moderatorët: Moderator, Super Moderator
44Wed Jul 07, 2010 11:40 am
L*BladE AutoPlay Media Studio 7.5
Asnjë mesazh i ri

Oferta logo

12Thu Jul 08, 2010 6:03 pm
Getoarii [Ofert] Logo
K0s0vashchool Empty
 

PREZENTOHU

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezentohu ketu

Ketu ju mundeni te prezentoheni
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
1117Fri Sep 06, 2013 3:34 pm
argjenti121 argjenti121
Asnjë mesazh i ri

Prezento web faqen tuaj ketu

Ktu ju mundeni te prezentoni web faqen tuaj duke e pershkruar pak ... pra nje reklamim i web faqes tuaj FALALS
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
46Tue Jul 27, 2010 11:32 am
manstrong http://manstrong.4umer.net Hini
Asnjë mesazh i ri

Komentoje Forumin e kosovaschool

Ketu ju mundeni me lan komentin tuaj rreth forumit
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
44Tue Jun 29, 2010 3:36 pm
((HaCk-LaDi)) coment
K0s0vashchool Empty
 

Shkenca dhe teknologjia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe teknologjia

Moderator: Super Moderator
34Fri Jul 09, 2010 8:13 am
manstrong Kuriozitete
Asnjë mesazh i ri

Lajmet rreth zhvillimit te botes

Ktu keni info rreth ndodhive dhe zhvillimieve te fundit boterore
Moderator: Super Moderator
11Mon Apr 05, 2010 10:51 am
attacknight Lajmet Boterore
K0s0vashchool Empty
 

Sherbimet Falas

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Sherbimet Falas

11Thu Aug 26, 2010 8:18 am
attacknight (ofert) phishing
K0s0vashchool Empty
 

Mësime dhe Tutoriale

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mësime dhe Tutoriale

8587Thu Apr 21, 2011 8:25 pm
bajramaj windows genuin
K0s0vashchool Empty
 

Argetim Zbavitje

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Argetim Zbavitje

156158Thu Aug 26, 2010 8:34 am
attacknight Eiad_Sayegh_-_Featured_Artist_(Proton_Radio)-SBD-08-25-2010-
K0s0vashchool Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 971 artikuj
Forumi ka 251 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ayda
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 19 më Wed Aug 23, 2017 10:12 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur