pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lajmet Boterore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

Lajmet Boterore Empty
MesazhTitulli: Lajmet Boterore   Lajmet Boterore EmptyMon Apr 05, 2010 10:51 am

Ktu vllazer musliman mundeni me fol per lajmet qe ndodhin neper bot me permbajtje islame
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Lajmet Boterore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkenca dhe teknologjia :: Lajmet rreth zhvillimit te botes-
Kërce tek: