pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Worcester boiler question?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

antojames

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

Worcester boiler question? Empty
MesazhTitulli: Worcester boiler question?   Worcester boiler question? EmptySat Jun 16, 2012 7:52 amI have recently had a Worcester Boiler Installed. I ran a bath at exactly the same time as turning on the
central heating. The bath hot water was fine but the radiators did not heat up whilst the bath was running. Is this how it is supposed to work. e.g. Run the bath first, then turn on the central heating
when bath is filled. I had never put them on at the same time before. I cannot seem to find the answer in my owners manual. Thank you for your help.


__________

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Worcester boiler question?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: