pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 http://manstrong.4umer.net Hini

Shko poshtë 
AutoriMesazh
manstrong

manstrong

Postimet : 9
Piket : 24
I antarsuar : 23/06/2010

http://manstrong.4umer.net Hini Empty
MesazhTitulli: http://manstrong.4umer.net Hini   http://manstrong.4umer.net Hini EmptyTue Jul 27, 2010 11:32 am

[You must be registered and logged in to see this link.] hini dhe Regjistrohuni Ne Forumin tonë :
[You must be registered and logged in to see this link.]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
http://manstrong.4umer.net Hini
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PREZENTOHU :: Prezento web faqen tuaj ketu-
Kërce tek: