pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 KETU MUND TE POSTONI LOGO

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getoarii
Designer
Designer
Getoarii

Postimet : 13
Piket : 35
I antarsuar : 08/07/2010

KETU MUND TE POSTONI LOGO Empty
MesazhTitulli: KETU MUND TE POSTONI LOGO   KETU MUND TE POSTONI LOGO EmptyThu Jul 08, 2010 6:17 pm

Ketu postoni Logo te ndryshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Getoarii
Designer
Designer
Getoarii

Postimet : 13
Piket : 35
I antarsuar : 08/07/2010

KETU MUND TE POSTONI LOGO Empty
MesazhTitulli: ///   KETU MUND TE POSTONI LOGO EmptyThu Jul 08, 2010 6:19 pm

Mund edhe te kerkoni logo dhe un si Designer Mund tiau Bej ndonje Logo me Emra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
KETU MUND TE POSTONI LOGO
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: DIZAJNE & DESIGNS :: LOGO TE NDRYSHME-
Kërce tek: