pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Mësime dhe Tutoriale

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

KerKesat Per tutoriale

00
Asnjë mesazh i ri

Video tutoriale

77Sat Jul 17, 2010 12:30 pm
erdi Foto duket si nje ikon
Mësime dhe Tutoriale Empty
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 2attacknight1047prej Tue Oct 26, 2010 12:33 pm
mefaili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight9624prej Tue Apr 20, 2010 4:59 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0bajramaj480prej Thu Apr 21, 2011 8:25 pm
bajramaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE374prej Sat Jul 10, 2010 9:15 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE426prej Sat Jul 10, 2010 9:15 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE526prej Sat Jul 10, 2010 9:14 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE295prej Sat Jul 10, 2010 9:13 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE327prej Sat Jul 10, 2010 9:10 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE305prej Sat Jul 10, 2010 9:10 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE278prej Sat Jul 10, 2010 9:09 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE294prej Sat Jul 10, 2010 9:06 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE294prej Sat Jul 10, 2010 9:05 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE272prej Sat Jul 10, 2010 9:04 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE328prej Sat Jul 10, 2010 9:02 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE368prej Sat Jul 10, 2010 9:01 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE351prej Sat Jul 10, 2010 9:00 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE586prej Sat Jul 10, 2010 8:59 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE354prej Sat Jul 10, 2010 8:58 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE312prej Sat Jul 10, 2010 8:57 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE318prej Sat Jul 10, 2010 8:56 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE299prej Sat Jul 10, 2010 8:54 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE274prej Sat Jul 10, 2010 8:53 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE360prej Sat Jul 10, 2010 8:52 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE322prej Sat Jul 10, 2010 8:51 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE327prej Sat Jul 10, 2010 8:50 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0DannY548prej Fri Jul 09, 2010 12:24 pm
DannY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0DannY351prej Fri Jul 09, 2010 12:21 pm
DannY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0DannY357prej Fri Jul 09, 2010 12:03 pm
DannY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0manstrong321prej Fri Jul 09, 2010 8:29 am
manstrong Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0manstrong309prej Fri Jul 09, 2010 8:16 am
manstrong Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 1manstrong527prej Fri Jul 09, 2010 8:08 am
manstrong Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight418prej Thu Jul 08, 2010 12:15 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight321prej Thu Jul 08, 2010 12:13 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight367prej Thu Jul 08, 2010 12:13 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight318prej Thu Jul 08, 2010 12:12 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight390prej Thu Jul 08, 2010 12:11 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight640prej Thu Jul 08, 2010 12:10 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight370prej Thu Jul 08, 2010 12:10 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight555prej Thu Jul 08, 2010 12:09 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight316prej Thu Jul 08, 2010 12:07 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight422prej Thu Jul 08, 2010 12:06 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE346prej Thu Jul 08, 2010 11:41 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE407prej Thu Jul 08, 2010 11:38 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE351prej Thu Jul 08, 2010 11:27 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE349prej Thu Jul 08, 2010 11:26 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE335prej Thu Jul 08, 2010 11:25 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE284prej Thu Jul 08, 2010 11:23 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE290prej Thu Jul 08, 2010 11:22 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE357prej Thu Jul 08, 2010 11:21 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE329prej Thu Jul 08, 2010 11:20 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE348prej Thu Jul 08, 2010 11:19 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE357prej Thu Jul 08, 2010 11:17 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës