pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kuize Islame

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

Kuize Islame Empty
MesazhTitulli: Kuize Islame   Kuize Islame EmptySun Apr 04, 2010 9:06 pm

E selamu alejkum ju ktu vllezer musliman mundeni me postu njue pyetje ne lidhje me KUIZ ( lojr islame ) dhe ne do te mundohemi si dhe vizitort qe tu japim Pergjigjje ...
_________________________________________________
O all-llah me mjafto me hallallin tend nga harami yt dhe me mjafto me miresin tende nga te tjeret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
fitim qitaku

fitim qitaku

Postimet : 1
Piket : 1
I antarsuar : 12/03/2011

Kuize Islame Empty
MesazhTitulli: Re: Kuize Islame   Kuize Islame EmptySat Mar 12, 2011 1:42 pm

sa pejgamber te all-llahut ishin?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
antojames

antojames

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

Kuize Islame Empty
MesazhTitulli: Re: Kuize Islame   Kuize Islame EmptyMon Sep 26, 2011 4:59 am

Why do you repeat your earlier explanations without answering contradictions that I have provided to those explanations?
(Again) The verses clearly mention a little further that he did not bow down to Adam in rebellion, and not because he was not an angel.


_________

Business location
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Kuize Islame Empty
MesazhTitulli: Re: Kuize Islame   Kuize Islame Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kuize Islame
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Kuize-
Kërce tek: