pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Best Software company Name for my new business?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

antojames

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

Best Software company Name for my new business? Empty
MesazhTitulli: Best Software company Name for my new business?   Best Software company Name for my new business? EmptyThu Jul 12, 2012 10:57 am

hi
Im going to open my software company where im going to have ERP development,New/Existing Website Creation, E-commerce, Hosting, Email, B2B Portal so let me know which is the best name for my company that will be easy to catch up in minds. I need one word company name like wipro/Infosys/Accenture etc etc... with slogan..


______________
Business Software
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Best Software company Name for my new business?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: