pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riShkenca dhe teknologjia Empty 2attacknight1058prej Tue Oct 26, 2010 12:33 pm
mefaili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShkenca dhe teknologjia Empty 0attacknight9634prej Tue Apr 20, 2010 4:59 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShkenca dhe teknologjia Empty 0attacknight260prej Mon Apr 05, 2010 10:52 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShkenca dhe teknologjia Empty 0manstrong627prej Fri Jul 09, 2010 8:13 am
manstrong Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShkenca dhe teknologjia Empty 1arjani-records389prej Wed Jun 30, 2010 6:30 am
((HaCk-LaDi)) Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:Super Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës