pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ndihm per Radio

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nikotini

Nikotini

Postimet : 1
Piket : 3
I antarsuar : 12/06/2010

Ndihm per Radio Empty
MesazhTitulli: Ndihm per Radio   Ndihm per Radio EmptySat Jun 12, 2010 8:09 pm

pershendetje, e kisha nje lutje nese kishit pas mundesi mem tregu si me hap nje radio per me transmetu muzik ne internet?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

Ndihm per Radio Empty
MesazhTitulli: Re: Ndihm per Radio   Ndihm per Radio EmptySun Jun 20, 2010 2:20 pm

nikotini shkruajti:
pershendetje, e kisha nje lutje nese kishit pas mundesi mem tregu si me hap nje radio per me transmetu muzik ne internet?


Per ta krijuar nje radio online duhet te keni te instaluar , WINAMPIN , Pastaj te merrni - ShoutCast DSP ...Kliko ketu per ta shkarkuar
Pastaj Hyn ne LISTEN 2 MY RADIO
E krijon nje account ( llogari ) i ploteson Formularet dhe e she mesohesh nuk eshte veshtir ...
Pasi te kesh krijuar accountin dhe e ke kryer punen me konfirm ne e-mail qe te vien ... e hap winampim edhe Shkon TOOLS , PERFORMANSES i meshon atu ku e ke DSP dhe e jep PORT , PASIN , IP dhe kshtu ....
Se shpejti ta bej edhe me foto ... Por nese don me kontakto ne e-mail addres dhe te mesoj ... Oki ?

INFO@KOSOVASCHOOL.COM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
Getoarii
Designer
Designer
Getoarii

Postimet : 13
Piket : 35
I antarsuar : 08/07/2010

Ndihm per Radio Empty
MesazhTitulli: RETYPE   Ndihm per Radio EmptyThu Jul 08, 2010 6:01 pm

Shum mir brawo per ket Post
Mbrapsht në krye Shko poshtë
antojames

antojames

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

Ndihm per Radio Empty
MesazhTitulli: Re: Ndihm per Radio   Ndihm per Radio EmptyMon Apr 30, 2012 7:16 am

Do a SWOT analysis of your competitive set and establish a market advantage.

________

seo Florida | seo agency

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Ndihm per Radio Empty
MesazhTitulli: Re: Ndihm per Radio   Ndihm per Radio Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndihm per Radio
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Pyetje Dhe Pergjigjje , per Kompjuter-
Kërce tek: