pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riKijameti dhe Shenjat e Tij Empty 2attacknight1047prej Tue Oct 26, 2010 12:33 pm
mefaili Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKijameti dhe Shenjat e Tij Empty 0attacknight9624prej Tue Apr 20, 2010 4:59 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKijameti dhe Shenjat e Tij Empty 0antojames486prej Mon Aug 15, 2011 5:13 am
antojames Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKijameti dhe Shenjat e Tij Empty 0antojames370prej Mon Aug 15, 2011 5:11 am
antojames Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKijameti dhe Shenjat e Tij Empty 0((HaCk-LaDi))414prej Tue Jun 29, 2010 5:09 pm
((HaCk-LaDi)) Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKijameti dhe Shenjat e Tij Empty 0((HaCk-LaDi))421prej Tue Jun 29, 2010 5:06 pm
((HaCk-LaDi)) Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKijameti dhe Shenjat e Tij Empty 0attacknight1184prej Sat Nov 28, 2009 12:27 pm
attacknight Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:Super Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës