pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

feja islame

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip

Ktu ju mundeni me vendos foto ose veq shkrime por me emrat e all-llahut te madheruar
Moderator: Super Moderator
5658Thu Jul 12, 2012 10:57 am
antojames Best Software company Name for my new business?
Asnjë mesazh i ri

kurani dhe tesfiri

Ktu keni gjithqka rreth kur'anit si : kuran ( liber elektronik ) e shum e shum gjithqka le nidhje me kur'anin
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
8998Sat Jun 16, 2012 7:52 am
antojames Worcester boiler question?
Asnjë mesazh i ri

video dokumentare ne shqip me permbajtje islamike

Ktu keni video dokumentare te vendosura nga staffi i kosovaschool ose mund ti vendoseni edhe ju por krejtsisht me permbajtje islame
Moderator: Super Moderator
1010Thu Nov 26, 2009 5:40 pm
attacknight Dokumentar Islam - përfundimi i krijimit të njeriut.
Asnjë mesazh i ri

videoo me permbajtje Islamike

Ktu keni te drejt te vendoseni video te ndryshme si : mrekulli te all-llahut , ngjarje islame e shum e shum te tjera
Moderator: Super Moderator
4445Mon Oct 10, 2011 6:31 am
antojames Anybody know any weird fact or places in Leeds?
Asnjë mesazh i ri

filma vizatimor ( per femij ) me permbajtje islamike

Ktu ju takon pjesa per femij ose edhe per te rritur ska rendesi : ka filma vizatimor islam te ndryshum
Moderatorët: Moderator, Super Moderator
55Thu Jul 21, 2011 6:04 am
antojames Which are the best digital marketing agencies in India?
Asnjë mesazh i ri

hadithe

Ktu ju mundeni me postu ose me lexu poste te ndryshme - HADITHE ( pra vetem hadithe )
Moderator: Super Moderator
1011Tue Feb 21, 2012 11:30 am
antojames British army mortar team?
Asnjë mesazh i ri

Histori ISLAME

Ne kete forum do te mund te postoni te tregoni ose te lexoni histori te ndryshme islamike = krejtsisht me permbajtje islamike
Moderator: Super Moderator
910Sun Jun 03, 2012 7:00 am
antojames What is the tea party basically?
Asnjë mesazh i ri

Kijameti dhe Shenjat e Tij

Ketu ju mundeni me vendos shkrime te ndryshme per kiametin dhe shenjat e tij ( te voglat dhe te medhat )
Moderator: Super Moderator
55Mon Aug 15, 2011 5:13 am
antojames Is a deed of trust a mortgage instrument.?
Asnjë mesazh i ri

Namazi dhe gjithqka rreth tij

Ne kete pjes ju mundeni me gjet gjitqka rreth namasi : rendesis , si te falemi , koha , abdesi , namazi i xhumas , kurban bajramit , bajramit te vogel , rekatet ( sunet dhe urdher ) , rendesia e tyre e shum e shum qka
Moderator: Super Moderator
67Wed Jun 30, 2010 5:00 pm
((HaCk-LaDi)) RRETH FALJES SE NAMAZIT
Asnjë mesazh i ri

Forum islamik

ne kete forum ju mundeni me shpreh opinionin tuaj per gjithqka ne lidhje me fen islame ( me permbajtje fetaro islame )
Moderator: Super Moderator
8185Mon Jul 11, 2011 4:52 am
antojames Will numbness after hand surgery go away?
Asnjë mesazh i ri

Kuize

Ktu mundeni me qit kuize te ndryshme islame e vizitorët tan do te provojn tju pergjigjen ,
Moderator: Super Moderator
13Mon Sep 26, 2011 4:59 am
antojames Kuize Islame
Asnjë mesazh i ri

Muhammedi dhe pejgamberët e tjerë

Ktu keni Histori te ndryshme per Pejgamber te ndryshum duke filluar nga Ademi a.s e deri tek Muhammedit ( te derguarit te fundit , paqja dhe meshira e all-llahut qofshin mbi te )
Moderator: Super Moderator
410Thu May 17, 2012 10:51 am
antojames Salavati mbi Pejgamberin a.s., vlera dhe rëndësia e tij
Asnjë mesazh i ri

Foto te ndryshme Islame

Ktu keni foto islame te ndryshme qe ju mundeni me i pa
1419Fri Sep 23, 2011 6:45 am
antojames foto islamike
feja islame Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur