pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 windows genuin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bajramaj

bajramaj

Postimet : 1
Piket : 3
I antarsuar : 17/04/2011

windows genuin Empty
MesazhTitulli: windows genuin   windows genuin EmptyThu Apr 21, 2011 8:25 pm

pershendetje kush mund te me ndihmoj per me hjek windows 7 build 7601 genuin per laptop
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
windows genuin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: