pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Këtu do te mesoni si me hi ne pc pa e dit pasin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

Këtu do te mesoni si me hi ne pc pa e dit pasin Empty
MesazhTitulli: Këtu do te mesoni si me hi ne pc pa e dit pasin   Këtu do te mesoni si me hi ne pc pa e dit pasin EmptyThu Jul 08, 2010 11:26 am

Ndezim pc edhe e shohim se Pc eshte me pass edhe e shtypim: ALT,CTRL dhe Delete i majm shtyp edhe te del nje dritare edher Usernamen e Fashin edhe e bon Administrator edhe Pasin edhe ju munt te hyni ne pc
Kush Nuk Kupton Pytemni Mu Ose Administratorat E Din
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Këtu do te mesoni si me hi ne pc pa e dit pasin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: