pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ketu mund Te hapni E-mail

Shko poshtë 
AutoriMesazh
manstrong

avatar

Postimet : 9
Piket : 24
I antarsuar : 23/06/2010

MesazhTitulli: Ketu mund Te hapni E-mail    Fri Jul 09, 2010 8:29 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ketu mund Te hapni E-mail
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» How to open a mail from the yahoo mail inbox using selenium IDE
» Selenium test for Gmail compose mail
» Unwanted e-mail notification
» How to send mail of my script results?
» Add a POP3 Live Mail Account to Outlook 2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: