pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Foto duket si nje ikon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erdi

erdi

Postimet : 2
Piket : 6
I antarsuar : 15/07/2010

Foto duket si nje ikon Empty
MesazhTitulli: Foto duket si nje ikon   Foto duket si nje ikon EmptySat Jul 17, 2010 12:30 pmE punuar nga une per: Forumin ..::KosovaSchool::..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Foto duket si nje ikon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale :: Video tutoriale-
Kërce tek: