pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

  Virus i budallum...!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

 Virus i budallum...!! Empty
MesazhTitulli: Virus i budallum...!!    Virus i budallum...!! EmptySat Jul 10, 2010 9:15 am

Virus i budallum, nese viktima e han forenn, virusin krejt fajllat qka i ka mp3, mvi, dox, txt. do ti fshihen!!

http://mehee.narod.ru/VIRUS_3.EXE

lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Virus i budallum...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: