pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

  MSN Hacker 2.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

 MSN Hacker 2.1 Empty
MesazhTitulli: MSN Hacker 2.1    MSN Hacker 2.1 EmptySat Jul 10, 2010 9:02 am

Per fat te keq, ndoshta me than, por ky postim esht anglisht...!!


MSN Hacker 2.1 | 2.1 mb

this is plain and simple to use this Program 1st in the Program is several links for you to give your oponant after they receave the url they will goto it and it will look like a sighn in page for msn they sighn in using there passport id and there password

then look in this Program and it will show u there password and ip
u first must register at a website to get login details this is simle as pie ...
web address is in the torrent...


Code:

rapidshare.com /files/63786741...acker_v2.1.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
MSN Hacker 2.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: