pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si Ti Shohim Logo-t e Google-s qe i ka pas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

Si Ti Shohim Logo-t e Google-s qe i ka pas Empty
MesazhTitulli: Si Ti Shohim Logo-t e Google-s qe i ka pas   Si Ti Shohim Logo-t e Google-s qe i ka pas EmptySat Jul 10, 2010 8:53 am

Se Pari hym ne google.com

Pastaj Aty tek Search e shenojm: Holiday Google

Pastaj te e para : More Google: Holiday Logos

Edhe Aty i Keni Logo-t
Qe i ka pas prej vitit :1999 , 2000 , 2001 , 2002 , 2003 , 2004 , 2005 , 2006 , 2007 , 2008...

Tuto E thjesht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si Ti Shohim Logo-t e Google-s qe i ka pas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: