pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 me ja ristartu dikujt PC - n

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DannY
Admin
Admin
DannY

Postimet : 70
Piket : 212
I antarsuar : 08/07/2010

me ja ristartu dikujt PC - n Empty
MesazhTitulli: me ja ristartu dikujt PC - n   me ja ristartu dikujt PC - n EmptyFri Jul 09, 2010 12:03 pm

qe veq a qon qit link: http://ha.ckers.org/imagecrash.html edhe i ristrtohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
me ja ristartu dikujt PC - n
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: