pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ketu mund Te hapni E-mail

Shko poshtë 
AutoriMesazh
manstrong

manstrong

Postimet : 9
Piket : 24
I antarsuar : 23/06/2010

Ketu mund Te hapni E-mail  Empty
MesazhTitulli: Ketu mund Te hapni E-mail    Ketu mund Te hapni E-mail  EmptyFri Jul 09, 2010 8:29 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ketu mund Te hapni E-mail
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: