pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Fshij te Gjitha Add Perniher

Shko poshtë 
AutoriMesazh
manstrong

manstrong

Postimet : 9
Piket : 24
I antarsuar : 23/06/2010

Fshij te Gjitha Add Perniher Empty
MesazhTitulli: Fshij te Gjitha Add Perniher   Fshij te Gjitha Add Perniher EmptyFri Jul 09, 2010 8:06 am

Fshij te Gjitha Add Perniher

Fshirja e kontakteve ne menyre te shpejt nuk eshte e mundur te behet permes msn messengerit..vetem nje nga nje.
Kurse un po ju tregoj se si mund te fshihen te gjith kontaktet ne nje menyre tjeter.

Kjo vlen per Live Hotmail

Shkoni ne Inbox...

edhe ne anen majt
i kini disa butona (Inbox,Junk etj.)
edhe me poshte gjendet nje buton ku shkruan CONTACTS
klikoni ne Contacts edhe zgjedhni kontaktet qe doni me i fshi..
Pasi ta keni ber kete shtypi DELETE
Keshtu ju i keni fshire contaktet njekohesisht edhe ne messenger


Mundesuar Nga Manstrong & Forumi kosovaschool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
manstrong

manstrong

Postimet : 9
Piket : 24
I antarsuar : 23/06/2010

Fshij te Gjitha Add Perniher Empty
MesazhTitulli: Re: Fshij te Gjitha Add Perniher   Fshij te Gjitha Add Perniher EmptyFri Jul 09, 2010 8:08 am

Pra lexoni kete dhe mësohuni per ti fshir te gjitha add perniher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fshij te Gjitha Add Perniher
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: