pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lsho kamer te rrejshe N'MSN 100%

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

Lsho kamer te rrejshe N'MSN 100% Empty
MesazhTitulli: Lsho kamer te rrejshe N'MSN 100%   Lsho kamer te rrejshe N'MSN 100% EmptyThu Jul 08, 2010 12:11 pm

Download http://download.cnet.com/SplitCam/30...-10500269.html
Nese keni deshir me i shlu dikuj camer te rrejshme,
Ki program sherben per me i shlu dikujt camer te rrejshme ne msn.
e mer naj video pi ne youtube e converton ne "avi*mpg*data*mpeg*mp2.
kur ta downloadoni mrenda e keni ni video cka e kam xhet un dhe e convertume osht mundeni edhe at me perdor.
dhe e cesl Splitcam/cliko ati ku shkrun Video dhe e shlon ati videon cka e ke dhe ja shlon ne msn cameren te del aj video clipi.
Hajt met mira.


Download: YoutubeGet Kjo sherben per me marr videon prej jutubes per mja lshu dikujna n ' kamer.

http://www.youtubeget.com/down/yg.exe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Lsho kamer te rrejshe N'MSN 100%
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: