pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Me kqyr kush ta ka bo bllok prej ni webi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

Me kqyr kush ta ka bo bllok prej ni webi Empty
MesazhTitulli: Me kqyr kush ta ka bo bllok prej ni webi   Me kqyr kush ta ka bo bllok prej ni webi EmptyThu Jul 08, 2010 12:10 pm

Hyni ne kete ling edhe http://www.blockyell.com/en/ tani.
Hini Msn id : Imella juaj
Password: Pass juaj
Tani ja bon TICK I accept and agree to the Terms of Services
edhe e prek acept.
TANI
Name :emri juaj
Age : sa vjet
Sex : Djal a qik
EDHE TANI TI QETT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Me kqyr kush ta ka bo bllok prej ni webi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: