pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 PIng me te vogel n HLDS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

PIng me te vogel n HLDS Empty
MesazhTitulli: PIng me te vogel n HLDS   PIng me te vogel n HLDS EmptyThu Jul 08, 2010 11:38 am

Nesse e kemi server me HLDS per me ul pingun duhet te veproni keshtu :

Ser pari HLDS duhet te jet lshut pastaj shtypini tastet CTRL + ALT + DELETE edhe ju hapet Task Manager pastaj shkojm

PROPORTIES e gjejm HLDS edhe me te djathen e mausit shkojm >SET PRIORITY > e bon HIGHT

Dhe Serveri juaj ka ping me te vogel

Ka edhe menyra tjera per me bo pingun vogel por un kete e di
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PIng me te vogel n HLDS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: