pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje. Ju mund te perdorni google per hacker.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

Pershendetje. Ju mund te perdorni google per hacker. Empty
MesazhTitulli: Pershendetje. Ju mund te perdorni google per hacker.   Pershendetje. Ju mund te perdorni google per hacker. EmptyThu Jul 08, 2010 11:27 am

Pershendetje.
Ju mund te perdorni google per hacker.Ja si veproni:
Shkruani aty tek

webat

"intl/xx-hacker"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje. Ju mund te perdorni google per hacker.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: