pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Largo virusat nga USB!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

Largo virusat nga USB! Empty
MesazhTitulli: Largo virusat nga USB!   Largo virusat nga USB! EmptyThu Jul 08, 2010 11:23 am

Si ti largojjm virusat nga USB

1.Shkojm ne start>seach>Seach all file and folders
2.E shkruani .exe
3.Te paraqiten Prgramet
4.I kerkoni folderat winfile,datame.exe dhe i pastroni [fshini]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Largo virusat nga USB!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: