pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ndal Pc permes Notepad

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

Ndal Pc permes Notepad Empty
MesazhTitulli: Ndal Pc permes Notepad   Ndal Pc permes Notepad EmptyThu Jul 08, 2010 11:20 am

1.Hapim Notepad
2.E Shkruajm Kete:

@echo
msg * Naten e mir
shutdown -s -t 60 -c "GoodNight"

3.Dhe e Ruajm sitedoni.bat :Nqofshe deshironi ta ndalni kete per mos me ju ndal Pc shkoni ne: Start : Run Dhe E Shkruaj
shutdown -a edhe Ok edhe ju Heket
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndal Pc permes Notepad
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: