pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafe Me vezhgu PC

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafe Me vezhgu PC Empty
MesazhTitulli: Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafe Me vezhgu PC   Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafe Me vezhgu PC EmptyThu Jul 08, 2010 11:19 am

Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafe Me vezhgue
nese jeni ne ndonje Internet Caffe dhe doni qe mos tju keqyrin nga serveri athere shkoni ne MyNetwork Places me tastin e djatht Properties pastaj Local Area Conection prap me tast te Djatht Properties pastaj shkoni ne menyne Advanced she e keni aty Internet Conecctionn Firewall e leni ate Shenjen aty dhe Ok.
dhe u kry tash nuk mund tju kontrolloj pprej PC Server por kjo trik eshte jo vetem ne internet caffe por edhe neper pc personal.(Firewall)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafe Me vezhgu PC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: