pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si me bo me update NOD 32 pa internet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

Si me bo me update NOD 32 pa internet Empty
MesazhTitulli: Si me bo me update NOD 32 pa internet   Si me bo me update NOD 32 pa internet EmptyThu Jul 08, 2010 11:17 am

Disa verzione te nod 32 smund tia bejm update pa internet. Nese doni me ja ba Update edhe nuk keni internet bene ket:

1. Kopjoj te gjitha fajlat qe jan ne C:\Program Files\Eset\updfiles\ prej ndonje PC qe e keni pas me UPDATE edhe qe ka pas internet ne te njejtin vend ne PC tjeter qe nuk ka Internet
2. Ja bajm Rename upd.ver ne update.ver
3. E hapim NOD32 , shkojm update > setup > servers > Add >shenojm ket C:\Program Files\Eset\updfiles\ > ok> ok > tash shkojm select that path from servers list > ok > edhe ja bajm >update now.

Une e perdori ket per LapTopin tim qe nuk ka Net e filet i marr nga PC-ja qe ka Internet

*C:\Program Files\Eset\updfiles\ asht vendi default path kur ta bani instal nod32.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si me bo me update NOD 32 pa internet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: