pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Mësime dhe Tutoriale

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

KerKesat Per tutoriale

00
Asnjë mesazh i ri

Video tutoriale

77Sat Jul 17, 2010 12:30 pm
erdi Foto duket si nje ikon
Mësime dhe Tutoriale Empty
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0L*BladE280prej Thu Jul 08, 2010 11:07 am
L*BladE Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight212prej Thu Jul 08, 2010 7:03 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight226prej Thu Jul 08, 2010 7:02 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight220prej Thu Jul 08, 2010 7:02 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight215prej Thu Jul 08, 2010 7:01 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight206prej Thu Jul 08, 2010 7:01 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight259prej Thu Jul 08, 2010 7:00 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight267prej Thu Jul 08, 2010 7:00 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight846prej Thu Jul 08, 2010 6:59 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight246prej Thu Jul 08, 2010 6:58 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight287prej Thu Jul 08, 2010 6:58 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight268prej Thu Jul 08, 2010 6:57 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight229prej Thu Jul 08, 2010 6:57 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight220prej Thu Jul 08, 2010 6:56 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight211prej Thu Jul 08, 2010 6:56 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight209prej Thu Jul 08, 2010 6:55 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight209prej Thu Jul 08, 2010 6:54 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight434prej Thu Jul 08, 2010 6:54 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight275prej Thu Jul 08, 2010 6:53 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight259prej Thu Jul 08, 2010 6:52 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight278prej Thu Jul 08, 2010 6:51 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight243prej Thu Jul 08, 2010 6:50 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight234prej Thu Jul 08, 2010 6:49 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight228prej Thu Jul 08, 2010 6:48 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 1attacknight276prej Thu Jul 08, 2010 6:47 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight531prej Thu Jul 08, 2010 6:45 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight235prej Thu Jul 08, 2010 6:41 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riMësime dhe Tutoriale Empty 0attacknight201prej Thu Jul 08, 2010 6:41 am
attacknight Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës