pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Shkenca dhe teknologjia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe teknologjia

Moderator: Super Moderator
34Fri Jul 09, 2010 8:13 am
manstrong Kuriozitete
Asnjë mesazh i ri

Lajmet rreth zhvillimit te botes

Ktu keni info rreth ndodhive dhe zhvillimieve te fundit boterore
Moderator: Super Moderator
11Mon Apr 05, 2010 10:51 am
attacknight Lajmet Boterore
Shkenca dhe teknologjia Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur