pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Anetare i ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erdi

erdi

Postimet : 2
Piket : 6
I antarsuar : 15/07/2010

Anetare i ri Empty
MesazhTitulli: Anetare i ri   Anetare i ri EmptySat Jul 17, 2010 12:23 pm

Pershendetje jam Burimi nga Prishtina ju pershendesh te gjitheve dhe shpresoj ti'a kaloje mire me ju Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

Anetare i ri Empty
MesazhTitulli: Re: Anetare i ri   Anetare i ri EmptySun Aug 22, 2010 10:27 am

mir se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Anetare i ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PREZENTOHU :: Prezentohu ketu-
Kërce tek: