pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Si Ti Downlodojm Dhe Ti Bejm Burn Cd E PS1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

MesazhTitulli: Si Ti Downlodojm Dhe Ti Bejm Burn Cd E PS1   Sat Jul 10, 2010 8:56 am

Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Se Te Bejme Burn Cd E PlayStation 1 Dhe Te Luajm Ne PS1

1. Se Pari e Futni Nje Cd Te Thjesht 700mb Ne Cd Writerin Tuaj ..

2. E Downlodoni Alcohol 120% Dhe E Instaloni .

3.Dhe Hyni www.romhustler.net/roms/psx Dhe Shkoni Posht Dhe Zgjedhni Nje Shkronjë Psh: A Dhe Kur Ta Zgjedhni A Ju Dalin Te Gjitha Lojrat E PS1 Qka Jan Ne Web .

4. Zgjedhni Lojen Dhe I Downlodoni Te Gjitha Partet .

5. Pasi Ti Downlodoni I Shtini Ne Nje Folder Te Ri Te Gjitha Partet .

6. Tani E Extractoni Part1 Dhe Kur E Extraxtoni Ju Del Nje Fajll Dhe At Fajll E Qitni Ne Desktop .

7.Hapni Alcohol 120% Dhe Hyni Image Burning Wizard Hyni Broswe Dhe E Qitni Fajllin Se E Qitem Me Pare Ne Desktop Hyni Next .

8. Dhe Tani E Zgjedhni Shpejtesin Me Te Ngadalshme Aty Ku Shkruan Writer Speed E Boni : "10X (1500 Kb/Sec)" Dhe Aty Posht Ku Shkruan DataType E Boni : Play Station Hyni Start Prisni Pak .... Dhe Tani Na Hapet Nje Dritare E Cila Shkruan : "All Recoring Procedures Have Been Completed" Klikoni Ok .

9. Tani E Nxirrni Cdn Dhe E Futni Ne PlayStation 1 Dhe Luani PS1 ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si Ti Downlodojm Dhe Ti Bejm Burn Cd E PS1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: