pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

  10 gjerat e rrezikshme ne internet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

 10 gjerat e rrezikshme ne internet Empty
MesazhTitulli: 10 gjerat e rrezikshme ne internet    10 gjerat e rrezikshme ne internet EmptySat Jul 10, 2010 8:52 am

10 gjerat e rrezikshme ne internet

...Lista jone e "10 gjerat e rrezikshme ne internet," permban rreziqet, brengat si dhe zgjidhjet ne probleme gjate shfletimit ne internet

1. Hapja e mesazheve te pranuara nga imellet te panjohura
2. Instalimi I programeve te pautorizuara
3. Ndalja e punes se mjeteve te sigurise(Firewallet , antiviruseve)
4. Hapja e HTML apo edhe gjerave te tjera te ardhrua nga te panjohurit
5. Shfletimi I webfaqeve te ndyra si ato porno dhe ato te ngjajshme me to
6. Dhenja e passwordave, numrave te sigurise se kartave tuaja apo ndonje gje e rendesishme njerezve te panjohur
7. Shfletimi I webfaqeve te panjohura
8. Shkarkimi I fajlleve te panjohura
9. Vjedhjave e sigurise se webfaqeve dhe regjistrimi ne webfaqe te pasigurta
10. Folja ne chate te ndryshme me njerez te panjohur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
10 gjerat e rrezikshme ne internet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: