pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pejgamberet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getoarii
Designer
Designer
Getoarii

Postimet : 13
Piket : 35
I antarsuar : 08/07/2010

Pejgamberet Empty
MesazhTitulli: Pejgamberet   Pejgamberet EmptyThu Jul 08, 2010 6:16 pm

Pejgamberi i fundit eshte Muhamdi a.s ndersa ne temat ne vazhdim do tiu flas per gjith pejgamberet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
antojames

antojames

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

Pejgamberet Empty
MesazhTitulli: Re: Pejgamberet   Pejgamberet EmptyThu May 17, 2012 10:46 am

Also when the angle of carrier is varied in accordance with the message signal it is called angle modulation.Angle modulation may be further sub divided into Frequency modulation(FM) and Phase modulation(PM).


__________

authentic watches | mens watches

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pejgamberet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Muhammedi dhe pejgamberët e tjerë-
Kërce tek: