pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Folder me password

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Folder me password   Thu Jul 08, 2010 1:15 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.forumotion.com
 
Folder me password
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Using Webdriver java :Obtaining an OTP(Ont time Password) PIn from an registered email ID and use the value in an text box field of my Webapp URL.
» Sharepoint forgets login and doesn't react on clicks on in-page-links
» TestNG reports written to the wrong directory.
» [ANSWERED] Integrate drivers tutorial
» [ANSWERED] WinReducer81.log

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale :: Video tutoriale-
Kërce tek: