pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 si ti ndryshojm disa tinguj kur dhezet PC

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

L*BladE

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

si ti  ndryshojm disa tinguj kur dhezet PC Empty
MesazhTitulli: si ti ndryshojm disa tinguj kur dhezet PC   si ti  ndryshojm disa tinguj kur dhezet PC EmptyThu Jul 08, 2010 11:07 am

shkojm te control panel , hyjm ne control panel,pastaj hym ne ikonen sound and audio devices pastaj hin sound.


nje shembull per kur ta startojm kompjuterin e gjon ku eshte start windows , e shtyp nje her pastaj brows edhe e gjan qfar soundi ose qfar melodie don ti Very Happy dhe kur te dhezet komjuteri e ke at melodi qe e ke zgjedhur Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
si ti ndryshojm disa tinguj kur dhezet PC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: