pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

  Si tja dergojm nje MP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

 Si tja dergojm nje MP Empty
MesazhTitulli: Si tja dergojm nje MP    Si tja dergojm nje MP EmptyThu Jul 08, 2010 7:01 am

Si tja dergojm nje MP mirëse vjen antarit qe sapo esht regjistruar për AdminSi tja dergojm nje mp welcome antarit qe sapo esht regjistruar ?

Nese deshironi qe nje antar sapo te regjistrohet te pranoj nje pm nga ju qe ja uroni mir se ardhjen ne forum at`her shkojm Kshtu

admincp < Opcionet E Forumit < Opcionet E Forumit < User Registration Options < e Kerkon kete Welcome Private Message<
Gjendet Nje Zbrastir aty < ti vendos userin tend do me than nese e vendos aty Kujta`nga Kujta`do shkon pm
Pastaj < [PM Title] < emrin e pm si te jet e editoni edhe ruaj
[PM Body] < Ketu Texti qe pastaj i shkon automatikisht ne pm
Save < pastaj e ben ruaj edhe u kry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Si tja dergojm nje MP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: