pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 si ta dini se si asht IP e pc suaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

si ta dini se si asht IP e pc suaj  Empty
MesazhTitulli: si ta dini se si asht IP e pc suaj    si ta dini se si asht IP e pc suaj  EmptyThu Jul 08, 2010 6:58 am

Nese nuk e dime IP e pc tone , gjetja e saj eshte shume e thjeshte.
Shkojme tek Star->Run->ketu shkruajme CMD
na hapet Cmd-ja dhe ne te shkruajme IPCONFIG dhe ENTER
Poshte do ju dalin disa shkrime nder te cilat gjendet dhe IP e kompjuterit tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
si ta dini se si asht IP e pc suaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: