pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hotmail

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Hotmail   Thu Jul 08, 2010 6:57 am

Ndaloni reklamat qe mos te vin ne inbox
SHkojm ne Options tani ne Upgrade edhe Free Newsletters edhe tani krejt ja hekni shenjat( NORMAL TE ATYRE VEBFAQEVE QE NUK DESHIRONI QE TU VIN REKMAMA) qka i kini te pranume klikoni OK edhe u kry Shpresoj te jem ikjaart ?????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Hotmail
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» +447031746659 aka king02@cantv.net or bmconsultant@hotmail.co.uk
» Add a POP3 Live Mail Account to Outlook 2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: