pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Për të instaluar Vbulletin forum duhet ti posedoni këto artikuj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

Për të instaluar Vbulletin forum duhet ti posedoni këto artikuj  Empty
MesazhTitulli: Për të instaluar Vbulletin forum duhet ti posedoni këto artikuj    Për të instaluar Vbulletin forum duhet ti posedoni këto artikuj  EmptyThu Jul 08, 2010 6:54 am

Për të instaluar Vbulletin forum duhet ti posedoni këto artikuj:


1.Host do me than Webspace .... orginal host ose


Code:
( funpic.de orgfree.com
etj.)

2.Pastaj ne FTP tuaj Hapni nji folder me emnin FORUM edhe mrena i vendosni fajllat TE CILAT gjenden ne FOlderin UPLOAD

3.Pastaj ne Folderin /Includes Fajllin config.php e editoni (Open WIth) Word Pad ose Notepad..

4. Editimi bëhet kështu ....
Për të instaluar Vbulletin forum duhet ti posedoni këto artikuj  2wg8wmutu9
6.Masi ta mbarojm editimin mbaruam me CONGIF.php dhe nese se keni ne FTP tuaj vendoseni te folderi /Includes ( verejtje versioni 3.6.2 e ka config.php.new pra dueht tja boni emrin ne config.php veq se se pranon tjeter qysh)

7.Tash nese e keni keshtu ....
Code:
www.emnihostit.com/forum/install/install.php
8.Tash i keni 13 hape deri te instalimi i forumin Veq Next - Next ...

9. Ne fund pasi te zgjedhni emnin e Administratori Ne dunf lypet qe te fshihet Fajlli Install.php prej te folderi /Install ( ju preferoj qe ti fshini krejt fajllat qe jon ne ate folder SE keto Ne ardhmeri Paraqesin BIRUCA )

Nese i percjellni keto Hape forumi juaj instalohet me sukses...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Për të instaluar Vbulletin forum duhet ti posedoni këto artikuj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» How smartgwt widgets recognize?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: