pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 nese deshironi me ba ni folder pa emer fare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

nese deshironi me ba ni folder pa emer fare Empty
MesazhTitulli: nese deshironi me ba ni folder pa emer fare   nese deshironi me ba ni folder pa emer fare EmptyThu Jul 08, 2010 6:52 am

nese deshironi me ba ni folder pa emer fare
1 krjo ni folder te ri me qfar do emri
2.nese deshiron me lan pa emer fare
3. Shkon redname
4. Edh tani e mban te shtypur alt dhe shenon 255 ("alt255")
kaq ishte folderi do te jet pa emer fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
nese deshironi me ba ni folder pa emer fare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: