pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si te rigjistrohem ne ket forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: si te rigjistrohem ne ket forum   Mon Nov 23, 2009 3:41 pm

Shkarkoje free toolbarin e kosovaschool
ne forumin e kosovaschool mund te rigjistroheni duke klikuar regjistrohu (register) duke i pranuar kushtet e ketij forumi (I Agree to these terms) duke dhen emrin tuaj pseodonimin qe do ta porfdorni ne ket forum e-mailin , dhe passwordin .
me pastej ne emailin qe e kene shkruar ju vjen mesazhi per ta aktivizuar . ( ju lutem per tu rigjistuar pordoreni e-mailin e aktivizuar ( te verifikuar ) psh me hotmail - live ose me filra te cillat jan te verifikuara e jo te tjera sepse msund ta aktivizoni Permes E-mailit llogarin tuaj sepse ne email te pa verifikuar nuk ju vijn mesazhat me keto add nuk mundeni me u rigjistreu ( emrijuaj@emrijuaj.emrijuaj ) por me e-mal te verifikum me llogari psh . ( emri juaj@hotmail.com.de.me.uk e shum te tjera ose me live ose permes llogaris qe eshte e verifikuar
( besoj qe kesh i qart per ndonje penges ju lutem ta na kontaktoni tek add : black_dragon@khg-crew.ws ose kosovaschool@hotmail.com )
klikon ne shkronjat ku te tregon ne gjjuhen angleze sigurisht
dhe e vizitoni forumin e jepni USERNAME (d.m.th. emrin qe e keni len gjat rigjistrimit ) pasword ( passwordin te cilin e keni dhen gjat regjistrimit ) dhe pa dyshim se tani me jeni i kyqur .
ALL-LLAHU JU SHPERBLEFT

RIGJISTRIMI JUAJ ESHTE FALAS

by kosovaschool
www.kosovaschool.page.tl
www.kosovaschool.yolasite.com
www.kosovaschool.forumotion.com

black_dragon@khg-crew.ws
ose
kosovaschool@hotmail.com

Shkarkoje free toolbarin e kosovaschool


Edituar për herë të fundit nga BlaCkSpEEd në Wed Jul 07, 2010 9:53 am, edituar 5 herë gjithsej (Reason for editing : BY KOSOVASCHOOL)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.forumotion.com
 
si te rigjistrohem ne ket forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» The new poll for our Forum name
» HPBD Forum Changes&Updates (10/04/13 Update)
» [Hỏi đáp] Chỉnh sửa kích thước font chữ toàn forum
» Forum Font Size Selector
» VoIP Softswitch for Rent/ Sale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Gjithqka rreth Forumit :: rregullat e forumit-
Kërce tek: