pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Disa komanda forumesh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

Disa komanda forumesh Empty
MesazhTitulli: Disa komanda forumesh   Disa komanda forumesh EmptyThu Jul 08, 2010 6:41 am

Keto jane disa komanda qe perdoren neper forume kur beni poste

- kodon linqet psh
Disa komanda forumesh  - aty vendoset linku i nje fotoje
[Hide] [/Hide] - kjo komande perdoret per te fshehur nje post
[Video] [/Video] - kjo komande perdoret nqs ju doni te postoni nje video

jane edhe shume komanda te tjera por keto jane me te perdorshmet dhe me te pergjithshmet (qe gjenden ne cdo forum)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Disa komanda forumesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: