pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Rregullat e Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dff
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Rregullat e Forumit    Thu Jul 08, 2010 5:00 am



Pershendetje dhe mirese erdhet ne AlbStars Smile Nese ju keni harruar te dhenat tuaja identifikuese ju lutem klikoni Ketu dhe shkruani emrin ose adresen email tuaj qe ju keni perdorur gjate procesit te regjistrimit ne forum. Ose hanpi nje llogari te re Ketu!



__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mollu

avatar

Postimet : 9
Piket : 9
I antarsuar : 26/08/2010

MesazhTitulli: Re: Rregullat e Forumit    Thu Aug 26, 2010 4:10 am


Pershendetje dhe mirese erdhet ne AlbStars Smile Nese ju keni harruar te dhenat tuaja identifikuese ju lutem klikoni Ketu dhe shkruani emrin ose adresen email tuaj qe ju keni perdorur gjate procesit te regjistrimit ne forum. Ose hanpi nje llogari te re Ketu!
===================================
Life Insurance |
Life Assurance

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Gjithqka rreth Forumit :: rregullat e forumit-
Kërce tek: