pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 rregullorja e forumit

Shko poshtë 

a eshte e arsyeshme te rigjistrohesh ne ket forum ?
1. PO
100%
 100% [ 7 ]
2. JO
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: rregullorja e forumit   Mon Nov 23, 2009 10:22 am

Shkarkoje free toolbarin e kosovaschoolstaff kosovaschool: te nderuar vizitr krekesat tuaja per programe dhe per gjera te ndryshme plotsohen dhe postohen ne kushte te ndryshme varsisht per qfar programi eshte fjala .


programet qe nuk lancohen : nder programet e shumta qe ne ket forum nuk lejohen me se shumti jan vidot dhe programet , fotot . .. me permbajtje seskualee.
ndersa programet e tjera te gjitha postohen varsisht prej programitgjerat qe nuk lejohen ne ket forum:

ne kete forum lejohen plotsimi i gabimeve te adminit ose te postuesve te ndryshem me fjal fyese te ndryshme mirpo kurrsei nuk lejohet fyerjet dhe fjalet e ndyra...

ju falem nderit per mirkuptimin
by kosovaschool...

Shkarkoje free toolbarin e kosovaschool

By kosovaschool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.forumotion.com
shpeT-D

avatar

Postimet : 1
Piket : 1
I antarsuar : 19/04/2010

MesazhTitulli: Arsyeja per Regjistrim   Mon Apr 19, 2010 8:20 pm

[b] eshte e Arsyeshme te Regjistrohesh sepse Mund te postosh dhe i ke gjerat me leht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
((HaCk-LaDi))
Admin
Admin
avatar

Postimet : 252
Piket : 962
I antarsuar : 29/06/2010

MesazhTitulli: po edhte e arsyeshme shum   Tue Jun 29, 2010 4:11 pm

po edhte e arsyeshme shum te regjistrohesh sepse ketu gjen gjithqka No No No No No No No No No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mollu

avatar

Postimet : 9
Piket : 9
I antarsuar : 26/08/2010

MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   Thu Aug 26, 2010 4:10 am


nga shpeT-D prej Mon Apr 19, 2010 8:20 pm
[b] eshte e Arsyeshme te Regjistrohesh sepse Mund te postosh dhe i ke gjerat me leht


===================================
Life Insurance |
Life Assurance

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: rregullorja e forumit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
rregullorja e forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Gjithqka rreth Forumit :: rregullat e forumit-
Kërce tek: