pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 How do I donate books to the library?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Re: How do I donate books to the library?   Fri Jun 25, 2010 6:34 pm

[quote="saranya"]I have a bunch of books I don't want and it's taking up room. Do I call my local library and ask how to donate? it's a small town library
_______________________________________
NO MARKETING

please for more contact to e-mail administrator :

info@kos-dl4free.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
How do I donate books to the library?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Penworthy Prebound Book Contest
» The best JUnit and TestNG books
» Migraine Books

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Libra-
Kërce tek: