pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ku mund ta gjej

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mimik

avatar

Postimet : 1
Piket : 3
I antarsuar : 05/05/2010

MesazhTitulli: Ku mund ta gjej   Tue Jun 01, 2010 8:20 pm

Me ndodh qe ne kompjuter te kem te hedhur skadare te dubluar si mund ti heq ata
Mbrapsht në krye Shko poshtë
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Re: Ku mund ta gjej   Fri Jun 04, 2010 2:54 pm

mimik shkruajti:
Me ndodh qe ne kompjuter te kem te hedhur skadare te dubluar si mund ti heq ata
Kerkoj ne DISK C: ...
Atu nese ekzistojn , hyr dhe shfletoje pak Disk C: edhe nese jan shlyej . edhe u kry ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.forumotion.com
 
Ku mund ta gjej
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Pyetje Dhe Pergjigjje , per Kompjuter-
Kërce tek: