pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Liber Elektronik ::: Disa Sure te Kur'anit me : MP3 + TXT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
attacknight

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

Liber Elektronik ::: Disa Sure te Kur'anit me : MP3 + TXT Empty
MesazhTitulli: Liber Elektronik ::: Disa Sure te Kur'anit me : MP3 + TXT   Liber Elektronik ::: Disa Sure te Kur'anit me : MP3 + TXT EmptyMon Apr 05, 2010 9:49 am

Ktu e kena ba nje pako te vogel me disa sure te kur anit ne shqip ( txt ) - + MP3 (meshari) ....


Pas shkarkimit ska rendesi a jeni i kyqur ne Inernet eshtte ne form libri ku i keni audio edhe Kendusin e famshem te kur'anit - Meshari .


Shkarkoje :

mediafire.com ?nmi1ym1mfcj


Inshalla do te ju pelqej , mos na harroni ne lutjet tuaja ...


________________________________________
Book powered By ::::: Kosovaschool ::::::
________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Liber Elektronik ::: Disa Sure te Kur'anit me : MP3 + TXT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Libra-
Kërce tek: